website statistics

صندلی ماساژور

صندلی ماساژور یکی از تخصصی ترین اختراعات بشر است که تاکنون ساخته شده است. آنها طوری طراحی شده اند که مزایای چشمگیر آبگرم و ماساژورهاي انساني را در اختیار شما قرار مي دهند. اغلب صندلی های ماساژ یک تجربه آبگرم باور نکردنی را در خانه برای شما فراهم مي كنند.

 

از برنده های معروف هم میشه به دو برند روتای و ایرست نام برد ، به عنوان یک تازه کار وقتي در اين بازار وارد مي شويد انتخاب بسيار سخت و محدود است. اين مقاله راهنماي خوبي براي بررسي و انتخاب صندلي مورد نظر شما مي باشد. 

بررسي صندلی ماساژور

همانطور که گفته شد، مزایای صندلی های ماساژ برای سلامتی بیش از آنچه تصور مي كنيد است و حتی اگر درد مزمني نداريد، خريد و استفاده از صندلي ماساژ ارزشش را دارد. در كل صندلي هاي ماساژ دو نوع دستي و اتوماتیک ارائه مي شوند كه در ادامه به بررسي آنها مي پردازيم.

مقايسه و بررسي اتوماتيك و قابل حمل

 • صندلی ماساژ اتوماتیک

اگر به بازار صندلی های ماساژور رفته باشيد، صندلی ماساژور اتوماتیک را خواهيد ديد.

این روزها صندلی های ماساژ اتوماتیک بسیار مورد توجه هستند.

اين نوع صندلي ها بدون شک از نظر مکانیسم کار و مزایای خود با صندلی های ماساژ دستي متفاوت هستند و تعداد زیادی خریدار در سراسر جهان دارند.

نیازی به گفتن نیست که یک صندلی ماساژ اتوماتیک براي بهبود فیزیکی و آرامش نهایی شما طراحي شده اند.

یک صندلی ماساژ اتوماتیک دارای ویژگی های داخلی مختلفی است که هماهنگی مطلوبی دارند.صندلي ماساژ ايرست

تكنيك هاي مختلف ماساژ از قبيل ورز دادن گرفته تا چرخاندن و ضربه زدن و بيشتر را مي توانيد در  صندلی هاي ماساژ اتوماتیک پيدا كنيد.

هر یک از این فناوری های خودکار ، بهبود فیزیکی و حداکثر راحتی را از طریق برنامه های ماساژ تخصصی براي شما به ارمغان مي آورند.

اغلب صندلی ماساژور اتوماتیک دارای تعداد زیادی تنظیمات ماساژ براي تمام بدن هستند ، بنابراين گزینه ای ایده آل براي خريد مي باشند.

مزایای اتوماتیک

 

 • گرانش صفر

با استفاده از چندین فناوری داخلی و تنظیمات متعدد ماساژ از پیش تعیین شده ، کار با صندلی ماساژ اتوماتیک بسیار آسان است. علاوه بر این ، هر صندلی ماساژ ، دفترچه راهنمای سفارشی خود را به همراه دارد.با پیروی از کارت دستورالعمل ، به راحتی می توانید مراحل اولیه عملکرد صندلی ماساژ را در یک یا دو روز یاد بگیرید.

 • پیشرفت S-Track

پیشرفتهای فزاینده در دنیای فناوری کاملاً حیرت انگیز است. صندلی های ماساژ اتوماتیک اغلب مجهز به فناوری S-track هستند که استاندارد فعلی در اين صنعت مي باشد.

S-track  به اين معني كه قاب فولادی صندلی خم می شود و به شکل S در می آید. به این ترتیب ، به بدن شما اجازه می دهد تا در حالت منحنی ستون فقرات تان از حالت فشرده خارج شود و برای سلامت ستون فقرات عالی هستند.

 • عناصر گرمایشي

ماساژ درمانی با ويژگي گرمايشي یکی از ویژگی های شگفت انگیز صندلی هاي ماساژ اتوماتیک است.چه فصل زمستان باشد و چه تابستان ، کمی گرما در حین انجام ماساژ درمانی ،بدن شما را از سر تا نوک پا و تمام ماهیچه ها و رباط های دردناک را آرام مي كند.انتقال حرارت عالی به طور مداوم در هر بار استفاده از صندلي ماساژ درمانی آرامش بخش را تضمین می کند.

 • راحتی استفاده

هر زمان که بخواهید ، می توانید از یک ماساژ آرامش بخش و درمانی در راحتی خانه لذت ببرید .صندلی های ماساژ امروزی به تقليد از دستان انسان برای ایجاد ماساژهایی شبیه انسان برنامه ريزي شده اند.

معایب اتوماتیک
 • گران

صندلی های ماساژ اتوماتیک به طور کلی لوکس در نظر گرفته می شوند. بنابراین ، اغلب گران هستند .خرید صندلی ماساژ برای شروع یک سرمایه گذاری خوب نیست و در مقایسه با سایر صندلی های ماساژ سنتی گرانتر است.البته قیمت صندلی ماساژ بطور چشمگیری به ویژگی های آن بستگی دارد.

 • نياز به فضای بيشتر

یکی دیگر از معایب داشتن صندلی ماساژ اتوماتیک این که اندازه آن نسبتاً بزرگتر است. بنابراین ، فضای بیشتری نسبت به هر صندلی ماساژ دیگر نیاز دارند.

صندلی های ماساژ قابل حمل

صندلی های ماساژ دستي ویژگی هاي کاملاً متفاوت دارند. آنها نسبتاً ساده و لوکس نیستند.

هدف از صندلی ماساژ قابل حمل:

 • مدیریت و جابجایی نسبتاً آسان
 • بیشتر توسط ماساژورها استفاده می شوند.
 • صندلی ماساژ قابل حمل افراد پر مشغله عالی است و می توانید در هر کجا و هر مکانی از ماساژ درمانی آرامش بخش لذت ببرید.
مزایای قابل حمل
 • طراحی ارگونومیک

صندلی ماساژ با ساختار ارگونومیک به راحتی قابل حمل است و به زیبایی جمع می شود .بنابراین ، می توانید آنها را به راحتی در فضاهای كوچك بدون هیچ گونه نگراني جاي دهيد.

اين نوع صندلي هاي ماساژ جمع و جور هستند و دارای ویژگی های شگفت انگیز صرفه جویی در فضا نيز مي باشند ، که آنها را به یک انتخاب ایده آل برای مسافران تبدیل كرده است.

 • سبک وزن

برخلاف صندلی های ماساژ اتوماتیک که بزرگ و سنگین هستند ، صندلی های ماساژ قابل حمل وزن بسیار کمی دارند.

معایب قابل حمل

هر جا که جوانب مثبت وجود داشته باشد ، معایبی نیز وجود دارد. بنابراین اجازه دهید نگاهی به معايب  صندلی های ماساژ قابل حمل بیندازیم. يكي ازبزرگترین نقطه ضعف صندلی ماساژ قابل حمل عدم وجود ویژگی های ماساژ اتوماتیک است و برای لذت بردن از تجربه يك ماساژ فوق العاده ، صندلی ماساژ بدون تنظیمات عملاً بی فایده است.

خلاصه

در كل انتخاب صندلي ماساژ بايد براساس نیازهای خاص شما و مدلی که به بهترین وجه متناسب بدن تان باشد خريداري شود. به عنوان مثال ، کسی که از درد سیاتیک رنج می برد ، صندلی با ویژگی های بسیار متفاوتی را نسبت به فردی که به دنبال کاهش حداکثر استرس است ، بايد انتخاب كند.خبر خوب این که با وجود مدل های زیادی که امروزه در بازار صندلي هاي ماساژ وجود دارد ، خريد يك صندلی ماساژور بسيار ارزشمند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *