آموزش و اخبار

درمان خستگی با مبل ماساژ

درمان خستگی با مبل ماساژ

درمان خستگی با مبل ماساژ و محصولات حرفه ای ما برای بخشیدن آرامشی بی انتها به شما عزیزان

خدمات ما برای درمان خستگی با مبل ماساژ

آیا می خواهید تمام دردها و خستگی ها بدن خود را از روال فعالیت های روزانه به دور کنید؟ ما به شما روشی مفید و ضروری برای چگونگی بیرون آمدن از این مشکلات را معرفی می کنیم، راه حل مبل ماساژ است. همه شما باید بر روی آن بنشینید تا بدانید با چه دستگاه ویژه ای طرف هستید.

مبل ماساژ همانگونه که از اسمش پیداست، دستگاهی برقی جهت انجام ماساژ بر روی بدن با استفاده از غلتک ها و کیسه های هوا است. آن ها از لحاظ طراحی کاملا شبیه صندلی و مبلمان راحتی هستند، با این تفاوت بزرگ که شما را نیز ماساژ می دهند.

مبل ماساژ برای اولین بار در اواخر دهه 1980 معرفی شدند. هدف اصلی مبل ماساژ از بین بردن استرس، تنش و کاهش درد در بخش های گوناگون بدن از جمله: کمر، گردن، پاها و دست ها است.

مبل ماساژ را می توان بهترین و کامل ترین دستگاه ماساژ که تاکنون ساخته شده اند دانست. آن ها در یک زمان می توانند تمام قسمت های بدن فرد را ماساژ دهند.

تکنیکی که توسط مبل ماساژ اعمال می‌شود، گرفتن و فشردن عضلات بزرگ برای چند ثانیه است. این می‌تواند به کاهش تنش در عضلاتی که دچار سفتی یا گرفتگی شده اند کمک کند و باعث آرام شدن آن‌ها شود.

پرسش و پاسخ

مبل ماساژ چیست؟

این دستگاه اساسا مبلی است که ماساژ طبیعی را شبیه‌سازی می‌کند،به صورت کامل و بدون نقص.

چه کاری انجام میدهد؟

این وسیله برای کاهش و زدودن گرفتگی، سفتی، تنش و تسکین درد استفاده می‌شود.

طریقه کار مبل ماساژ چگونه است؟

آن‌ها از طریق غلتک‌ها و کیسه‌های هوا اقدام به ماساژ نواحی بدن می‌کنند که با استفاده از ریموت کنترل قابل سفارشی سازی هستند.

برای چه مدت می توانید از مبل ماساژ استفاده کنید؟

بیش از ۱۵ دقیقه در هر جلسه توصیه نمی شود زیرا بعد این زمان ماساژ بی اثر بوده و حتی ممکن است باعث آسیب شود. بسیاری از صندلی‌های ماساژ به ویژگی خاموشی خودکار مجهز شده اند.

می تواند به شما آسیب برساند؟

اگر استفاده درستی از مبل ماساژ نشود می‌تواند باعث صدمه یا کبود شدن بدن شود بنابراین همیشه باید دستورالعمل‌ها را دنبال کنید و از زمان توصیه شده برای استفاده تجاوز نکنید.

آیا برای سلامتی شما مناسب است؟

این دستگاه می‌تواند بسیاری از مزایای مثبت را برای سلامت شما به همراه داشته باشد از جمله کاهش استرس و رفع درد و گرفتگی‌های عضلانی .

چگونه مبل ماساژ مناسبی را انتخاب کنم؟

لازم است نیازهای خود را به درستی بررسی کنید. آیا از آن برای کاهش خستگی بعد از کار استفاده می‌کنید؟ یا برای درمان بیماری یا مشکلی خاصی؟

برخی از فواید مبل ماساژ

چندین پژوهش علمی نشان داده است که چگونه صندلی‌های ماساژ برای مردم سودمند هستند:

بهبود گردش خون

مبل ماساژ به بهبود گردش خون کمک می‌کند تا جریان خون را در رگ‌های بدن باز کند.

تسکین استرس ذهنی

این ماساژور برقی به تحریک نورون‌های بدن کمک می‌کند که پس از آن اندورفین‌ها را آزاد می‌کند که باعث بهبود خلق و خوی می‌شود.

بهبود وضعیت بدن

مبل ماساژ می‌تواند با اصلاح ستون فقرات و از بین بردن تنش و یا اصلاح عدم تعادل که ممکن است در بدن وجود داشته باشد به حفظ موقعیت درست کمک کند.

برای خرید بهترین و باکیفیت ترین صندلی ماساژور و هم چنین کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

نوشته های مشابه